חברת סיעוד בירושלים: ההורים צריכים סיוע בביצוע פעולות יומיומיות פשוטות? אין לכם כל כך הרבה זמן לטפל בהוריכם. האם אתם מחפשים מטפלים לקשישים מקצועיים, שעליהם תוכלו לסמוך כל הזמן בעיניים עצומות וללא בעיה? רשת מענית סיעוד, חברת סיעוד בירושלים וברמת גן תעזור לכל הצרכים של הוריכם, ותדאג לרמת חיים האיכותית והגבוהה ביותר שאפשר. מענית סיעוד חרטה על דגלה לתת שירות מקצועי, אוהב וחם ואנו נעשה הכול בכדי לסייע לכם בתקופה הקשה בה אחד מאהובכם נקלע למצב סיעודי.

מענית סיעוד: סניף ירושלים

טל': 9934826 – 02
פקס: 9933919 – 02
כתובת: יהודית 24, אלעזר, ת.ד 78 ירושלים
דוא"ל:[email protected]
שעות פתיחה:
א'- ה' 8:00-16:00
ו' 8:00-12:00

מתן שירותי סיעוד בכל הארץ

נכון, זה לא פשוט בכלל שההורים מגיעים לגיל שצריך לסעוד אותם, לשם כך נועדו חברות סיעוד בירושלים ובמרכז הארץ ושירותי סיעוד כמו מענית סיעוד שיוכלו לתת את כל המענה הנדרש לטובת העניין. חברת מענית סיעוד מספקת מגוון רחב של שירותי סיעוד למבוגרים, קשישים, מטפלות לקשישים, אשר ידאגו להוריכם ותוכלו להיות רגועים שהם נמצאים בידיים טובות. הדגש שלנו במענית סיעוד הוא לבחור את המטפלים והמטפלות הטובים ביותר מתוך מטרה להבטיח כי כל מטופל אצלנו זוכה להשגחה צמודה ואוהבת.

מגוון שירותי חברת סיעוד בירושלים

  • טיפול וסיעוד קשישים.
  • מתן ייעוץ לגבי קבלת גמלת סיעוד מהרשויות הרלוונטיות.
  • ייעוץ בזכויות של ניצולי שואה.
  • עובדים זרים לסיעוד.
  • שירותי סמך מקצועיים.
  • סיוע במשק בית הכולל: קניות, בישול במטבח, ניקיון הבית וכו'.
  • הצמדת מטפל משגיח בבית חולים או באשפוז במידת הצורך.

חברות סיעוד בירושלים לקשישים ומבוגרים

מלבד שירותי הסיעוד שחברת סיעוד בירושלים כמו מענית סיעוד מספקת, צוות החברה מלווה את כלל המשפחה בכל תהליך הסיעוד כאשר חשוב לנו לציין כי בכל שאלה שתתעורר אנחנו כאן לשרותכם 24/7.
אנחנו נעזור לכם בתהליך קבלת זכאות לסיעוד, נלווה אתכם בתהליך הזכאות ואף נוכל לספק שירותי טרום סיעוד במידת הצורך. אנחנו קשובים לכל עניין ולכל שאלה שתהיה לכם. אנחנו הכתובת הנכונה לפנות אליה בכל הקשור לנושא הסיעוד כאשר הניסיון הרב שלנו והידע המקצועי המקיף שלנו מאפשר לנו לתת לכם מענה בכל דבר ודבר. אנו מודעים לכך כי לעתים הביורוקרטיה של קבלת הזכאות יכולה לייאש ולתסכל ואף למנוע מבעדכם לקבל את המגיע לכם, אולם אנחנו נהיה שם לצדכם לכל שאלה ונלווה אתכם בדרך ונבטיח כי לא תאמרו נואש בהליך המייגע הזה.

מענית שירות סיעוד וכוח אדם תעמוד לרשותכם לאורך כל הדרך, בכל מצב ותמיד בחיוך ושמחה ותדע לסייע לכם להתגבר על המצב שאליו נקלעתם בצורה הטובה ביותר.

לחצו כאן לפרטים אודות חברות סיעוד ברמת גן

לחצו כאן לפרטים על מנהל הסיעוד