מטפלת סיעודית
אודות
You are here:

מענית שירותי סיעוד ורווחה

חברת מענית מספקת שירותי סיעוד ורווחה, הכוללים בין היתר התאמת מטפלת סיעודית לקשיש, סייעת וחונכת לילדים ועוד. מענית נוסדה בשנת 1994 והינה חברה חמה ומשפחתית. לחברה מסורת ארוכת שנים של מתן שירות אישי, יעיל ומהיר לכלל לקוחותיה.
נציג חברת מענית ישמח להגיע לביתכם לפגישה אישית, ללא כל התחייבות מצדכם, ולהציג בפניכם את זכויותיכם ואת מגוון השירותים שתוכלו לקבל מהחברה.
למענית שני סניפים מרכזיים, אחד באזור המרכז והשני באזור ירושלים.
שירותי החברה ניתנים באזורים רבים ברחבי הארץ. צוות החברה כולל את מיטב העובדים בתחום הסיעוד. במענית מועסקים עובדים בעלי התמחויות שונות: עובדים סוציאליים, אחיות מנוסות ומטפלים סיעודיים. עם עובדי החברה נמנים עובדים ישראלים ועובדים זרים.

שירותים נוספים של מענית:

חברת מענית חורטת על דגלה את הדאגה לקשיש, וכל פעילותה מפוקחת על ידי הרשויות הרלוונטיות. אנו מאמינים בשמירת כבוד המטופל, בשיתוף פעולה פורה עם משפחת המטופל ומספקים לכל לקוח יחס אישי מהרגע הראשון. החברה בעלת אישור למתן שירותי חוק ביטוח סיעוד של המוסד לביטוח לאומי ועובדת שנים רבות בשיתוף פעולה עם משרד הרווחה, משרד הביטחון, קרן נפגעי שואה וקופות החולים השונות. כמו כן, לחברה תעודת הסכמה המעידה על עמידתה בתקני איכות מחמירים על פי ISO 9001:2015 עבור מתן שירותי סיעוד וכוח אדם סיעודי.
ליצירת קשר לטיפול ראשוני ומהיר- חייגו למספר 052-2576796 

לוגו איזו

למידע נוסף אודותינו מוזמנים להכנס לעמודים: מענית בתקשורת וממליצים עלינו

רוצים להתייעץ?

מחפשים מטפלת? השאירו פרטים ונחזור אליכם.