שירותי סיעוד
טפסים חשובים
You are here:

בירוקרטיה, טופסולוגיה וניירת. אי אפשר איתם ואי אפשר בלעדיהם. הטפסים השונים הם כאב ראש לא קטן, אבל הם נקודות שתהיו חייבים לעבור בדרך לקבלת גמלת הסיעוד. ריכזנו עבורכם את הטפסים החשובים שיעזרו לכם בתהליך קבלת הזכאות:

תביעה לגמלת סיעוד

טופס תביעה לגמלת סיעוד (2600) הוא הטופס הראשון שאתם צריכים למלא. על פי הגדרת המוסד לביטוח לאומי, הטופס מיועד למבוטחים שהגיעו לגיל פרישה, גרים בביתם וזקוקים לעזרתו של אדם אחר בביצוע פעולות יומיומיות כמו רחצה, אכילה, הליכה וכדומה.

בקישור תמצאו את הטופס, שם תוכלו להוריד אותו בקלות, ישירות מאתר המוסד לביטוח לאומי. תוכלו לבחור למלא את הטופס און-ליין, להזמין אותו לביתכם או להוריד את הטופס ולהדפיס אותו בבית. אחרי שתמלאו את הטופס תוכלו לשלוח אותו במייל, לשגר אותו באתר או להביאו אל סניף הביטוח הלאומי הקרוב לביתכם.

קישור לטופס

טופס החמרה לזכאי חוק סיעוד

טופס החמרה לזכאי חוק סיעוד (בל/2620) הוא טופס המיועד למילוי על ידי התובע. את הטופס הזה חברה הנותנת שירותי סיעוד אינה יכולה למלא עבורכם, ואם אין באפשרות התובע למלא את הטופס, עליו להיעזר בבן משפחה או במכר.

הטופס הזה הוא למעשה תביעה לבדיקה מחודשת של הזכאות, עקב טענה להחמרה במצבו של הזכאי. כך לדוגמה, אם לאדם מסוים הוגדרה קצבה מסוימת וחלה הרעה במצבו יהיה עליו למלא את הטופס הנ"ל.

קישור לטופס

טופס של הקרן לנפגעי שואה

הקרן לרווחה לנפגעי השואה בישראל פועלת במימון ועידת התביעות ומדינת ישראל באמצעות הרשות לזכויות ניצולי השואה על מנת לסייע ולהקל על מצבם של האחרונים. טופס של הקרן לנפגעי שואה הוא למעשה טופס בקשה לתוספת 9 שעות סיעוד שבועיות בבית הניצול.

את הטופס יש למלא בשלמותו ולהגיש בצירות כל המסמכים הדרושים. ניתן להגיש את הטופס בפקס, בדואר אלקטרוני או בדואר והוא יכול לכלול את חתימת הפונה או האפוטרופוס.

קישור לטופס

טופס בקשה לרשיון העסקה

טופס בקשה לרשיון העסקה הוא למעשה טופס שמטרתו קבלת אישור להעסקת עובד זר למתן טיפול סיעודי. את הטופס מלאים באופן מקוון באתר רשות האוכלוסין וההגירה. שימו לב לכך שאתם ממלאים אחר כלל ההוראות.

אחרי מילוי הטופס יהיה עליכם להדפיס אותו, לחתום בחתימה מקורית ולשלוח לרשות האוכלוסין וההגירה באמצעות הדואר.

קישור לטופס

נשמח לסייע לכם במילוי הטפסים

אנו ממליצים לכם ליצור עימנו קשר טרם מילוי הטפסים. הצוות המקצועי שלנו יספק לכם הסבר מפורט ועדכני וינחה אתכם כיצד למלא את הטפסים בצורה מדויקת ונכונה. אחרי הגשת הטפסים נלווה אתכם גם בהליך אישור הבקשה כדי שתקבלו את כל המגיע לכם.

רוצים להתייעץ?

מחפשים מטפלת? השאירו פרטים ונחזור אליכם.